Wintersport vakantie ? Wintersport Reisbureau.com !

Keuze uit 5.745 wintersport vakanties

Header
    Accommodatie type:
  • appartement

  • Aantal personen:
  • 5

  • Huisdieren:
  • Ja

  • Internet:
  • Ja

  • Waardering:
  • 9.0

  • Aantal sterren:
  • 3

  • Verzorging:
  • LG

    Plaats:
  • Plagne Bellecote

  • Regio:
  • Paradiski - La Plagne

  • Land:
  • Frankrijk

  • Latitude:
  • 45.513448

  • Longitude:
  • 6.697485

    Voor deze accommodatie zijn helaas geen data en prijzen bekend. Meer informatie kunt u vinden op de website van de aanbieder.

Aanbieder: Chalet.nl
Vanaf: € 496.75 Prijzen & Boeken

Omschrijving:

Appartement St. Jacques - 2-5 personen

Résidence St. Jacques ligt in het hart van Plagne Bellecôte en vlakbij de skilift en piste. De appartementen hebben een gunstige ligging in het dorp, zo vind je de piste en skilift al op circa 120 meter, de skiverhuur winkel op circa 50 meter. Een van de skiliften brengt je direct naar de gletsjer van Bellecôte, gelegen op ca 3300 meter, hierdoor is de sneeuwzekerheid gunstig. De résidence bestaat uit 10 verdiepingen en er is een lift in het gebouw aanwezig. De comfortabele appartementen zijn onlangs gerenoveerd wat voor een frisse uitstraling zorgt. Alle appartementen beschikken over een balkon. Op slechts 100 meter afstand vind je diverse faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er o.a. winkels, een skischool, verschillende restaurants en een aantal bars. Hier kun je na een dag hard werken op de piste, van een welverdiend drankje genieten. Het openbare zwembad in Plagne Bellecôte is gelegen op circa 15 meter afstand. Hier kun je tegen betaling genieten van het verwarmde buitenzwembad met uitzicht op de besneeuwde bergen. Ook is er een wellness-ruimte aanwezig met o.a. whirlpool en sauna. Er is een overdekte parkeergarage (tegen betaling) gelegen op circa 500 meter van het centrum (vooraf te reserveren). Ook is er openbare parkeergelegenheid (tegen betaling) met 200 parkeerplaatsen in Plagne Bellecote. Je kunt bij aankomst de auto naast de résidence parkeren om uit te laden. Er is Wi-Fi aanwezig tegen betaling. Tevens is een skiberging aanwezig.

Meest bekeken in Frankrijk

Appartement Club MMV Les Clarines bergzicht - 8-10 personen

Appartement Club MMV Les...

Résidence Les Clarines is een luxe résidence en heeft in december 2021 haar deuren geopend. De accommodatie heeft een goede ligging,... lees verder
Boek nu Meer informatie
Chalet Le Chazalet inclusief catering, sauna en buiten-whirlpool + Le Petit Chazalet - 22 personen

Chalet Le Chazalet inclusief...

Er is parkeergelegenheid voor 5 auto's bij het chalet of verderop in de straat. lees verder
Boek nu Meer informatie
Appartement Phoenix Winter is coming - 8 personen

Appartement Phoenix Winter is...

Op slechts 100 meter loopafstand van de pistes en skiliften van Tignes Le Lac, ligt de in 2019 gerenoveerde résidence Phoenix. De... lees verder
Boek nu Meer informatie