Wintersport vakantie ? Wintersport Reisbureau.com !

Keuze uit 5.745 wintersport vakanties

Header
    Accommodatie type:
  • chalet-appartement

  • Aantal personen:
  • 8

  • Huisdieren:
  • Ja

  • Internet:
  • Ja

  • Aantal sterren:
  • 3

  • Verzorging:
  • LG

    Plaats:
  • Châtel

  • Regio:
  • Les Portes du Soleil

  • Land:
  • Frankrijk

  • Latitude:
  • 46.260208

  • Longitude:
  • 6.84059

    Voor deze accommodatie zijn helaas geen data en prijzen bekend. Meer informatie kunt u vinden op de website van de aanbieder.

Aanbieder: Chalet.nl
Vanaf: € 902.81 Prijzen & Boeken

Omschrijving:

Chalet-appartement T'Laer Ta€™Laer 4 - 8 personen

De appartementen van T'Laer hebben een ideale ligging tussen meerdere skiliften. Op ongeveer 700 meter bevinden zich de stoeltjesliften Portes du Soleil en Gabelou in de wijk Vonnes. Aan de andere kant, op ongeveer 900 meter vind je de cabinelift Super Châtel in het sfeervolle centrum van Châtel. Vanuit het Super Châtel-gebied ski je eenvoudig richting het Zwitserse deel van het uitgestrekte Les Portes du Soleil, terwijl de Gabelou-stoeltjeslift je toegang geeft tot het Linga/Pré-la-Joux gebied, met directe aansluiting op Avoriaz en Morzine. De skibus stopt vlak voor de deur en brengt je snel en eenvoudig naar de skiliften. Châtel is een authentiek wintersport dorp met een gezellige sfeer. Na een dag in de sneeuw kun je terecht in een van de vele leuke barretjes, pubs of restaurants voor een gezellige après-ski. Ook voor niet-skiërs is er van alles te beleven. Zo heeft het dorp o.a. een overdekt zwembad met wellnesscentrum en uitgebreide langlauf- en wandelmogelijkheden. Daarnaast zijn er skischolen, sportwinkels en een kinderopvang in het dorp. T'Laer bestaat uit twee appartementen één op de begane grond en één verdeeld over de eerste en tweede verdieping. Na een dag in de bergen kom je helemaal tot rust in de stijlvolle en moderne appartementen van T'Laer, dankzij de knusse open haard voelt het meteen als thuiskomen. Je ski-uitrusting kun je eenvoudig kwijt in de gezamenlijke skiberging met skischoendroger.

Meest bekeken in Frankrijk

Appartement Club MMV Les Clarines bergzicht - 8-10 personen

Appartement Club MMV Les...

Résidence Les Clarines is een luxe résidence en heeft in december 2021 haar deuren geopend. De accommodatie heeft een goede ligging,... lees verder
Boek nu Meer informatie
Chalet Le Chazalet inclusief catering, sauna en buiten-whirlpool + Le Petit Chazalet - 22 personen

Chalet Le Chazalet inclusief...

Er is parkeergelegenheid voor 5 auto's bij het chalet of verderop in de straat. lees verder
Boek nu Meer informatie
Appartement Phoenix Winter is coming - 8 personen

Appartement Phoenix Winter is...

Op slechts 100 meter loopafstand van de pistes en skiliften van Tignes Le Lac, ligt de in 2019 gerenoveerde résidence Phoenix. De... lees verder
Boek nu Meer informatie